•  

  • De trainingen beginnen in de week van 22 augustus en vinden -tenzij anders vermeld- plaats in Sporthal de Slinger, achter College de Heemlanden. Hieronder vinden jullie het trainingsschema.


     Trainingsschema vanaf maandag 22 augustus:
     
     
    Kleuterbal (info)
    zaterdag  9:45 - 10:30 uur
    Basketball'sCool (info)
    Trainer: Henk van Leusden
    woensdag  17:00 - 18:00 uur
    zaterdag  9:15 - 10:30 uur
    Basketball'sCool Werkhoven (info)
    Trainer: Niels Bunschoten
    woensdag  17:00 - 18:00 uur (6-9 jaar)
    woensdag  18:00 - 19:00 uur (10-12 jaar)
    U10-1
    Trainer: Bram van Leusden
    Assistent-trainer: Daniel Bookelmann

    dinsdag  17:00 - 18:15 uur
    vrijdag  17:00 - 18:15 uur
    U10-2
    Trainer: 2 ouders
    Assistent-trainer: Kyan Coster

    woensdag  17:00 - 18:15 uur
    vrijdag  17:00 - 18:15 uur
    VU12-1
    Trainer: Maarten Marsman
    Assistent-trainer: Fiene de Wildt, Floor Zuidam

    maandag  17:30 - 19:00 uur
    woensdag  17:30 - 19:00 uur (De Velduil, voorheen Klavertjje Vier)
    U12-1        
    Trainer: Herman Bouman
    Assistent-trainer: Jasper Hijnen

    dinsdag  17:30 - 19:00 uur
    donderdag  17:15 - 18:30 uur 
    U12-2        
    Trainer: Gonneke Cornelissen
    Assistent-trainer: Yonah Nissink

    dinsdag  17:15 - 18:30 uur
    donderdag  17:15 - 18.30 uur
    U12-3
    Trainer: Stijn Smit
    Assistenten: Bobbie Huntelaar, Luc v. Bentum

    woensdag  18:00 - 19:15 uur
    U14-1
    Trainer: Jose Alvarez Blanco
    dinsdag  18:30 - 20:00 uur
    donderdag  18:30 - 20:00 uur
    vrijdag  18:15 - 19.45 uur
    U14-2
    Trainer: Kiky Kanawi
    Assistent-trainer: Dinand Klaasing

    maandag  17:30 - 19:00 uur
    vrijdag  18:15 - 19.45 uur
    U14-3
    Trainers: Brandon van Hesteren, Thijs Lokker
    woensdag  18:15 - 19:45 uur
    vrijdag  18:00 - 19:15 uur (De Velduil, voorheen Klavertje Vier)
    U14-4
    Trainer: Janet Blokland
    Assistent-trainer: Remco Wiering

    dinsdag  19:00 - 20:15 uur
    U16-1    
    Trainers: Rens Vonk, Tom Heuts
    dinsdag  18:15 - 20:00 uur
    donderdag  18:30 - 20:00 uur
    U16-2    
    Trainer: Arnoud Druijf
    Assistenten: Simon de Jongh

    maandag  19:00 - 20:15 uur
    woensdag  19:15 - 20:45 uur
    U16-3
    Trainer: Duncan Megens
    maandag  19:00 - 20:30 uur
    woensdag  19:15 - 20:45 uur (De Velduil, voorheen Klavertje Vier)
    U18-1
    Trainer: Rob van Heesch
    Assistent-trainer: Luuk van den Brakel

    maandag  20:30 - 21:45 uur (Ridderspoor)
    woensdag  19:45 - 21.30 uur
    vrijdag  19:45 - 21:15 uur
    U18-2
    Trainer: Camil Hadzic
    woensdag  20:00 - 21:30 uur
    vrijdag  19:45 - 21:15 uur
    Heren-1
    Trainer: Andre Jacobs
    dinsdag  20:00 - 22:00 uur
    donderdag  20:00 - 22:00 uur
    Heren-2
    maandag  20:30 - 22:00 uur
    donderdag  20:30 - 22:00 uur
    Heren recreanten
    donderdag  20:00 - 22:00 uur
    Dames recreanten
    dinsdag  20:15 - 21:30 uur

     


    Zijn er vragen over het trainingsschema? Je kunt je vraag altijd stellen aan de technische commissie.

    Nog geen lid? Meld je aan!